Стіл для збирання дронів. Ширина 1.5 м, 2 тумби, перфорація, освітлення

- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 8011
39 113 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Стіл для збирання дронів. Ширина 1500 мм
У комплекті:
- 2 інструментальні тумби, на 2 ящики кожна
- перфорована робоча стінка
- освітлення всієї ширини робочої зони
- комплект аксесуарів на робочу стінку
Стільниця 30 мм завтовшки RAW MDF
Порошкове електростатичне покриття
Технічні характеристики:
Розміри H1950xW1500xD700 мм.
Власна вага: 97 кг без урахування аксесуарів.
Листовий матеріал DKP та HRP.
Електростатична порошкова фарба / RAL7016 (антрацитово-сірий) або RAL7011 (сірий)
Перфорована панель H675xW1350xD30 мм x1
Розмір столу W1500xD670/30 мм RAW MDF
Світлодіодне освітлення (Led Armature 900)
Блок розеток бути доданий за бажанням
___
Тільки опт
Мінімальне замовлення 8 одиниць
___
Якщо вам захочеться замовити у єдиного в Україні виробника, доречі де срок виготовлення також не менше 8 тижнів,
ви подумайте про те, а чи безпечно десь зараз на теріторії країни. Чи не "прилетить" і не пошкодить виробництво.
І тоді ваше "а шо так довго" стане взагалі нескінченістю.
Ми постачаємо обладнання імпортного виробництва, розташованого ЗА МЕЖАМИ УКРАЇНИ в безпеці
І ми гарантуємо 100% виготовлення в зазначений срок.
Нажаль, свого часу ми вже втратили одну з виробничих ділянок.
Тому стали думати.
Думайте і ви.


монтажний стіл
стіл електромонтажний
стіл складальний
стіл для електромонтажника
монтажні столи
монтажний стіл для паяння
стіл монтажний
стіл електромонтажника
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Антрацит |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 97 кг |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Наявність надбудови | Да |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Підсвітка | Да |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Довжина: | 1500 мм |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Глибина стільниці | 700 мм |
- Ціна: 39 113 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.





