Монтажний стіл для виробництва дронів. Ширина 1.2 м, підвісна тумба, перфорація, освітлення

- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 8002
33 989 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл монтажний. Для збирання дронів. Ширина 1200 мм
У комплекті:
- інструментальна тумба на 2 ящики
- перфорована робоча стінка
- освітлення всієї ширини робочої зони
- комплект аксесуарів на робочу стінку
Стільниця 30 мм завтовшки RAW MDF
Порошкове електростатичне покриття
Технічні характеристики:
Розміри H1950xW1200xD700 мм.
Власна вага: 75 кг без урахування аксесуарів.
Листовий матеріал DKP та HRP.
Електростатична порошкова фарба / RAL7016 (антрацитово-сірий) або RAL7011 (сірий)
Перфорована панель H675xW1050xD30 мм x1
Розмір столу W1200xD670/30 мм RAW MDF
Світлодіодне освітлення (Led Armature 900)
Блок розеток бути доданий за бажанням
___
Тільки опт
Мінімальне замовлення 8 одиниць
___


монтажний стіл
стіл електромонтажний
стіл складальний
стіл для електромонтажника
монтажні столи
монтажний стіл для паяння
стіл монтажний
стіл електромонтажника
| Основні | |
|---|---|
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Антрацит |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Вага | 75 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 33 989 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.



