Верстак для акумуляторщика. Верстак автоелектрика

- В наявності
- Код: 61
228 720 ₴
Важкий верстак промислової серії. Призначена для роботи з великою кількістю акумуляторів. Оснащений потужними посиленими полицями. Полиці регулюються за висотою.
• Навантаження на стільницю 2000 кг •
• Навантаження на підстільну полицю 200 кг •
Гвинтові регульовані опори для розподілу маси верстата на поверхню підлоги.
Технічні характеристики верстака:
- Розміри H2000xW2960xD730 мм
- Власна вага 320 кг без аксесуарів
- Електростатична порошкова фарба
- Стандартний колір RAL7016 (темно-сірий) та RAL7011 (світло-сірий) - КОЛІР НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ
- Розмір перфорованої панелі H940xW2928 мм
- Полиця панелі W2928xD200 мм
- Стільниця (W1480xD690) x2
- Матеріал стільниці: панель тандартна 40 мм – БУК
- 4 шт. 220В заземлені розетки з кришкою (клас захисту IP44)
- 1 x світлодіодний вимикач
- Вбудоване світлодіодне освітлення (4 світильники по 9 Вт)
Верстак обладнаний інструментальною тумбою на 5 ящиків.
Акумуляторні полиці добре вентилюються.
Для підключення зарядних пристроїв передбачено 4 посилені розетки промислового виконання IP44
___
Вказано ціну верстака з аксесуарами (власниками інструментів).
Інструменти, ноутбук, балони, лещата на фото - в комплект не входять і показані для ознайомлення
___
Надається повний пакет документів:
- договір постачання
- рахунок-фактура
- Видаткова накладна
- податкова накладна
- інструкція зі збирання
Вказано ціну з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип верстака | Однотумбовий |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 2960 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 40 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1-1.5 (мм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Сірий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 6 шт. |
- Ціна: 228 720 ₴




