Стелажі для автозапчастин. З металу 2 мм

- В наявності
- Код: 122123_2
від 1 366 ₴/кв.м
Для складу автозапчастин на основі нашого досвіду та запитів наших клієнтів, ми пропонуємо складські стелажі з профілю металу товщиною 2 мм.
Навантаження на одну полицю наших стелажів, залежно від довжини полиці, становить від 350 до 1200 кг.
Ви можете зберігати колодки, фільтри, стійки, гальмівні диски та багато іншого.
Стелажі забезпечують гарні навантаження завдяки гарному товстому металу, з якого вони виготовлені.
Траверса стелажу з металу 1.5 та 2 мм (за вантажопідйомністю), у перерізі 8 см ❗
______________________________________
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Висота стелажів: від 1.5 до 5 метрів
Довжина полиці: від 90 см до 2.4 метра
Глибина полиці: від 30 см до 1.1 метра (можна складувати палети)
ОСОБЛИВОСТІ
- Полімерно фарбований каркас
- Підп'ятник рами стелажу
- Можливість перестановки полиці з кроком 35 мм
УВАГА!
У наших стелажу балка (траверса) полиці кріпиться на кронштейні з 3 (ТРЕХ!) зачепів та товщина металу 2.5 мм.

Полиця ставиться і переставляється дуже легко, без вбивань-забивань.
____
Дуже важливо!
На сьогоднішній день ми перенесли виробництво своїх стелажів за межі України. Зважаючи на те, що кілька виробництв вже постраждали, а деякі взагалі зупинилися.
Наше рішення гарантує вам, що ваше замовлення буде ТОЧНО ВИГОТОВЛЕНО у зазначені терміни
🔥 Термін виготовлення 2 тижні
та доставлений на ваш склад без форсмажорів
___
Для консультації та розрахунку вартості
(097) 733 21 31
(099) 733 21 31
(073) 733 21 31
Працюємо безготівково, є ПДВ.

Кріплення стелажів

Параметри стелажів

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Максимальна висота стелажа | 5000 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 1500 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 1200 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 10 шт. |
| Крок перестановки ярусів | 35 мм |
| Товщина рами стелажа | 2 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: від 1 366 ₴/кв.м


