Стеллажи для рулонов

- В наявності
- Код: Ткань2
від 2 766 ₴/кв.м
Стелажі для рулонів: тканини, плівки, брезента, синтепону.
Власне виробництво.
Використовуємо метал товщиною 1.5 та 2 мм - гарантія міцності та надійності стелажу.
Полімерне покриття.
Немає гострих кутів, стелаж не рве рулон і не псує ваш товар
Крок перестановки полиці 35 мм. Полиця переставляється ДУЖЕ ЛЕГКО, не треба бити молотками, нервувати і гнути траверси - як це вже проходили на стелажах наших конкурентів
Ціна стелажу для рулонів завжди вважається індивідуально під ваш проект.
Для розрахунку необхідно:
1) довжина рулону
2) діаметр рулону
3) вага рулону
на основі цих трьох параметрів визначається навантаження на рівень зберігання.
4) висота стелажу та кількість рівнів по висоті
у нашому стелажі яруси переставляються з кроком 35 мм, ви зможете встановити як вам зручно
5) ширина приміщення, де ви хочете встановити стелаж для тканин
ДУЖЕ ВАЖЛИВО!
У нашому стелажі полиця під рулон суцільна. Це означає, що рулон легко покласти у стелаж, він не чіпляється за проміжок між полицями. Також легко рулон вийняти зі стелажу.
При цьому рулон не рветься.
Приділяйте цьому увагу, тому що якщо глибина стелажу виготовлена з двох частин, на верхніх ярусах ви не зможете нормально закласти рулон у стелаж, завжди потрібно буде залазити на стелаж і поправляти рулони. Це час. І як кажуть в Одесі: морока ..раки
Ми зробили більше ста проектів з рулонних стелажів, тому знаємо про що говоримо:
ПОЛИЦЯ ПОВИННА БУТИ ЦІЛЬНОЮ інакше ви будете втрачати дуже багато часу на скакання по стелажах і псувати свій товар.
Термін виготовлення від 2 тижнів.
Працюємо безготівково, є ПДВ.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Виконання стелажа | Двостороннє |
| Максимальна висота стійки | 2500 мм |
| Мінімальна відстань між стійками | 900 мм |
| Максимальна відстань між стійками | 2400 мм |
| Крок перестанови ярусів | 35 мм |
| Обмежена довжина стелажного ряду | Да |
| Максимальна кількість ярусів | 8 шт. |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: від 2 766 ₴/кв.м




