Стіл в гараж 1.8 метра

- В наявності
- Код: СТ-Р
9 006 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий стіл для гаража та майстерні. На металевому збірному каркасі.
Стільниця OSB 25 мм + гумове протиударне покриття з металевою окантовкою
- Простора робоча поверхня завширшки 1,8 метра.
- Оптимальна висота робочого столу – 85 см.
- нижня полиця на всю ширину столу
Робочий стіл поставляється у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання проста і швидка, не вимагає спеціального інструменту та навичок.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів або натисніть кнопку "Купити", щоб вже зараз замовити стіл для майстерні (стіл у гараж)
Вказано ціну робочого столу з гумовою протиударною стільницею

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Стіл верстачний |
| Тип верстака | Бестумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Кант стільниці | Алюміній |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 25 мм |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Максимальне навантаження на полицю | 60 кг |
| Внутрішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 9 006 ₴

