Стелажі для тканин. Рулонні стелажі

Для Рулонов
- В наявності
- Код: Ткань
від 2 866 ₴/кв.м
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробляємо стелажі для рулонів тканини. Власне виробництво. Метал 2 мм - гарантія міцності та надійності стелажу.
Полімерне покриття.
Немає гострих кутів, стелаж не рве рулон і не псує ваш товар
Ціна стелажу для рулонів завжди вважається індивідуально під ваш проект.
Для розрахунку необхідно:
1) довжина рулону
2) діаметр рулону
3) вага рулону
на основі цих трьох параметрів визначається навантаження на рівень зберігання.
4) висота стелажу та кількість рівнів по висоті
у нашому стелажі яруси переставляються з кроком 35 мм, ви зможете встановити як вам зручно
5) ширина приміщення, де ви хочете встановити стелаж для тканин
Термін виготовлення від 2 тижнів.
Працюємо безготівково, є ПДВ.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Виконання стелажа | Двостороннє |
| Максимальна висота стійки | 2000 мм |
| Мінімальна відстань між стійками | 900 мм |
| Максимальна відстань між стійками | 2400 мм |
| Крок перестанови ярусів | 35 мм |
| Обмежена довжина стелажного ряду | Да |
| Максимальна кількість ярусів | 6 шт. |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Гарантійний термін | 36 міс |
- Ціна: від 2 866 ₴/кв.м




