Стелажі для гаражу. Гаражні стелажі

- В наявності
- Код: Гараж2
від 4 696 ₴/пог.м
Стелаж в гараж. Гаражній стелажі.
Дуже міцний та надійний.
Зроблений з якісного металу, руками не мнється і не прогинається. Всі навантаження гарантовані! Стікий, не хитається як дешеві хліпкі стелажі з гучними та величними назвами
Не потрібно кріпити до стін!
Навантаження на ОДНУ ПОЛИЦЮ 900 кг
___________________________
Висота 2 , 2.5 та 3 метра
Ширина полиць 1.3, 1.7, 2.1 и 2.5 метра
Глибина 50, 60, 70, 80, 90 см
___________________________
• В систему можна вбудувати яруси для зберігання коліс. Для будь-якого радіусу
• Полиці стелажу настільки міцні, що багато замовників використовують їх як стільницю - робочий стіл в гаражі.
Міцні стелажі в гараж!
+ Цілісна по висоті стійка
+ Метал 1-1.2 мм
+ Полімерне покриття стійке до появи подряпин та іржі
+ Полиці переставляються по висоті
+ При необхідності ви можете докупити 1-2 полиці і легко додати до вже зібраного стелажу.
+ У нашому стелажі немає гострих кромок, на відміну від дешевих стелажів, які ріжуть руки, речі та гуму
Відправка з Київа САТ, Нова Пошта, Делівері
На складі або виробництво 3-5 днів.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип стелажу | Багатоярусний |
| Крок перестанови ярусів | 50 мм |
| Максимальна висота стелажа | 3000 мм |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Товщина рами стелажу | 1 мм |
| Максимальна кількість ярусів | 10 шт. |
| Максимальне навантаження на полицю | 800 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: від 4 696 ₴/пог.м




