Стелаж на склад

- В наявності
- Код: NS800Z
від 1 366 ₴/кв.м

Стелаж складається з:
1. Рама стелажа - дві колони з профілю складного перерізу, з'єднані системою діагональних зв'язків.
2. Підп'ятник - служить для розподілу навантаження на поверхню підлоги, а також для кріплення стелажа до підлоги анкерами.
3. З'єднувач спарених лав - для додання системі додаткової жорсткості
4. Ребра жорсткості полиці - розподіляють навантаження на всю площу полиці, додатково скріплюють траверси стелажа
5. Траверса - основний несучий елемент стелажа. У цій серії пропонуються траверси різної довжини і навантаження
6-9. Поличний настил - від стандартного шліфованого ДСП до металевої полиці (оцинкована полку або з полімерним покриттям).
Полиця з сітки поставляється для проектів від 4000 м.кв склада стелажів.

Металеві стелажі
Призначені не тільки для великих складів. Вони також можуть використовуватися для невеликих магазинів, торгових павільйонів, майстерень, СТО, відділів Головного Механіка на підприємстві.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Тип покриття стелажа | Оцинковане виконання елементів |
| Максимальна висота стелажа | 4000 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 1250 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 900 кг |
| Крок перестановки ярусів | 50 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 4000 кг |
- Ціна: від 1 366 ₴/кв.м








