Верстак для гаражу та майстерні

- В наявності
- Код: 41 3МСБ\С2Б 1800R
22 542 ₴
Верстак для гаража, майстерні чи автосервісу.
Оптимальна комплектація тумб на 3 та 5 висувних ящиків дозволить вам розмістити у доступності велику кількість інструментів та обладнання.
Навантаження на кожну скриньку становить 40 кг.
Напрямні повного висування.
Тумби обладнані замками.
Стільниця 25 мм з гумовим покриттям та металевою окантовкою
- Простора робоча поверхня шириною 1.8 метра.
- Оптимальна висота верстату – 85 см
Встановлення лещат та/або точила також доступне нашим клієнтам.
Ви можете обрати варіанті стільниць за посиланням
Верстак універсальний поставляється у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання проста та швидка, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити" щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Аксесуари, лещата, точило - додаткові опції, що сплачуються окремо.



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Чохол стільниці | Гума |
| Кант стільниці | Алюміній |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 25 мм |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 8 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Внутрішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 22 542 ₴



