Стелаж в гараж, метелевий, 550 кг на полицю

- В наявності
від 5 542 ₴/пог.м
Стелаж в Гараж. Дуже міцний та надійний. 550 кг на одну полицю
Зроблений з якісного металу, руками не мнється і не прогинається
Навантаження на ОДНУ ПОЛИЦЮ 550 кг
___________________________
Висота стелажу 2 м
Ширина полиці 1.7 м
У стелажі 4 полиці
___________________________
Стелаж пофарбований, полімерне покриття. Колір темний графіт
Вказана ціна за метр погонний стелажу з полицею ДСП
Якщо шукайте дійсно міцні та надійні стелажі, обирайте нашу продукцію.
+ Цілісна по висоті стійка
+ Метал 1-1.2 мм
+ Полімерне покриття стійке до появи подряпин та іржі
+ Полиці легко переставляються по висоті
+ При необхідності ви можете докупити 1-2 полиці і легко додати до вже зібраного стелажу.
+ У нашому стелажі немає гострих кромок, на відміну від дешевих стелажів, які ріжуть руки, речі та гуму
Надсилання САТ, Нова Пошта.
На складі або виробництво 3-5 днів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Максимальна висота стелажа | 2000 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 550 кг |
| Стан | Новий |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Крок перестановки ярусів | 40 мм |
| Товщина рами стелажа | 1 мм |
| Максимальна кількість ярусів | 4 шт. |
- Ціна: від 5 542 ₴/пог.м

