Меблі для майстерні. В наявності

- В наявності
- Код: 89
352 000 ₴
Меблі для мотомайстерні або автосервісу.
Індивідуальний проект, довжина 3.72 метри
У НАЯВНОСТІ на складі в Одесі
На фото приклад компонування для нашого клієнта. Вся система модульна, можна міняти місцями тумби та пенали.
У цьому наборі було зроблено акцент на розміщення інструментів у ложементах. Замовник є шанувальником якісного інструменту, було бажання все розмістити у прямому доступі та впорядкувати за групами.
У цьому комплекті:
+ 2 двостулкових поличкових пеналу. Висота полиць легко регулюється. Крім того, полиці можна повністю зняти (і перенести тумби, вони універсальні) і розмістити габаритні агрегати, наприклад генератор або компресор.
+2 інструментальні тумби на 7 ящиків: дозволяє розмістити величезну кількість ключів, головок і тріскачок. Розмір ящиків уніфікований із преміальним інструментом у ложементаж.
Ми можемо запропонувати інструмент BGS Technic (Німеччина), Teng Tool (Швеція) та King Tony (Тайвань)
+ 4 антресолі для зберігання інструменту, обладнання, інвентарю
+ 2 поличкові тумби з регульованими полицями: відмінне рішення для зберігання коробок, інвентарю та інструментів у кейсах
+ світлодіодне підсвічування по всій ширині робочої поверхні (2.48 метра)
+ перфорована робоча стінка для розміщення аксесуарів та тримачів для інструментів
+ 2 блоки промислових захищених розеток (IP 44)
+ 2 викочувальні інструментальні тумби
+ 2 місця для роботи сидячи
Даний комплект у наявності на складі в Одесі.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 3720 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 40 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1-1.5 (мм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фасаду | Жовтий |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Максимальне навантаження на стільницю | 300 кг |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Внутрішня полиця | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 5580 |
| Висота, мм | 2020 |
- Ціна: 352 000 ₴


