Металеві меблі для майстерні

- В наявності
- Код: 92
194 000 ₴
Комплект металевих меблів для Майстерні.
Індивідуальний проект, довжина 2.48 метри
Сірий колір. Корпус RAL 7016 Фасад RAL 7011.
У цьому компактному наборі є все для організації робочого місця у майстерні чи гаражі.
У цьому комплекті:
+ 1 двостулковий поличний пенал. Висота полиць легко регулюється. Крім того, полиці можна повністю зняти (і перенести тумби, вони універсальні) і розмістити габаритні агрегати, наприклад генератор або компресор. Або збройовий сейф.
+ 1 інструментальна тумба на 7 ящиків: дозволяє розмістити величезну кількість ключів, головок та тріскачок. Розмір ящиків уніфікований із преміальним інструментом у ложементаж.
Ми можемо запропонувати інструмент BGS Technic (Німеччина), Teng Tool (Швеція) та King Tony (Тайвань)
+ 3 антресолі для зберігання інструменту, обладнання, інвентарю
+ 2 поличкові тумби з регульованими полицями: відмінне рішення для зберігання коробок, інвентарю та інструментів у кейсах
+ тумба для сміття та госп.інвентарю
+ світлодіодне підсвічування по всій ширині робочої поверхні (1.86 метра)
+ перфорована робоча стінка для розміщення аксесуарів та тримачів для інструментів
+ 1 блок промислових захищених розеток (IP 44)
Даний комплект є в наявності на складі виробника (Туреччина).
Доставка 2 тижні.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 2480 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 40 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1-1.5 (мм) |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Максимальне навантаження на стільницю | 300 кг |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Внутрішня полиця | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина, мм | 5580 |
| Висота, мм | 2020 |
- Ціна: 194 000 ₴



