Верстак Слюсарний для Майстерні

- В наявності
- Код: ВС
18 936 ₴
Слюсарний верстак для майстерні.
Оцинкована стільниця: для роботи з паливною системою автомобіля та мотоцикла. Стійка до ударів та важких навантажень. Не вбирає рідини. Легко вбирати.
У слюсарному верстаку передбачена інструментальна тумба на 5 ящиків повного висування. У дрібних ящиках можна розмістити інструменти, у глибоких – витратні матеріали та великий інструмент.
Верстак обладнаний вертикальним перфорованим екраном (робоча стінка), на який можна розмістити інструменти, елементи обладнання, лотки для метизів.
Підсвічування у верхній частині верстата постачається як додаткова опція.
- Робоча поверхня шириною 1.5 метра.
- Оптимальна висота верстаку - 85 см
- Перфорація для інструменту, висота 80 см (дві частини по 40 см)
Цей комплект можна доповнити різноманітними аксесуарами
Встановлення лещат та/або точила також доступне нашим клієнтам.
Ви можете обрати варіанті стільниць за посиланням
Верстак універсальний поставляється у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання просте та швидке, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити", щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Аксесуари, тиски, точило - додаткові опції, що сплачуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип комплектуючого | Перфорована панель |
| Тип верстака | Однотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Чохол стільниці | Метал |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 1 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 18 936 ₴

