Верстак слюсарний 1.8 метра

- В наявності
28 218 ₴
Верстак з гумованою стільницею - це ідеальне рішення для тих, хто займається ремонтом, виробництвом або технічним обслуговуванням. Гумована стільниця надає додаткову захист від пошкоджень, що можуть виникнути при роботі з важкими предметами, такими як металеві частини або інструменти.
Металеві верстаки з гумованою стільницею зазвичай більш міцні і витривалі.
Гумована стільниця верстака допомагає забезпечити стійкість предметів, які розміщені на верстаку, зменшує шум та вібрацію під час роботи з інструментами та запобігає пошкодженням поверхонь.
До переваг верстака з гумованою стільницею можна віднести те, що він легко очищується від бруду та пилу, тому є ідеальним вибором для виробничих приміщень. Багато верстаків мають додаткові функції, такі як висувні ящики для зберігання інструментів та деталей.
В цілому, верстак з гумованою стільницею - це надійне та практичне рішення для будь-якого майстра, який шукає комфортне та безпечне робоче місце.

Аксесуари не входять у вказану вартість та замовляються окремо
Каталог аксесуарів для верстака
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Тип комплектуючого | Перфорована панель |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип верстата | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстата | Сталь |
| Чохол стільниці | Резина |
| Кант стільниці | Алюміній |
| Тип | Готове обладнання |
| Загальні параметри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Повне висування скриньки | Так |
| Максимальне навантаження на полицю | 60 кг |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
| Максимальне навантаження на стільницю | 200 кг |
| Максимальне навантаження на висувну скриньку | 40 кг |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Висувний ящик | 8 шт. |
- Ціна: 28 218 ₴


