Стелажі складські поличкові

- В наявності
від 3 168 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поличний стелаж на склад. Складські стелажі. Стелажі для складу
Цілісна стійка 2 - 2.5 метра
Ширина полиці від 96 до 153 см
Глибина полиці від 30 до 70 см
Мінімально в стелажі рекомендуємо 3 полиці.
Крок перестановки полиці за висотою 4 см
___
Вказана ціна за стелаж 2000х1530х300 мм, 3 полиці (цинк)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Максимальна висота стелажа | 2500 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 2000 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 200 кг |
| Навантаження на ярус зберігання | 200 кг |
| Крок перестановки ярусів | 40 мм |
| Товщина рами стелажа | 1 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: від 3 168 ₴




