Стелаж металевий 270 кг на полицю. Стелаж на склад

- В наявності
від 3 170 ₴
Пропонуємо вам металевий стелаж для складу із РЕАЛЬНОЮ вантажопідйомністю до 270 кг на одну полицю!
Наш стелаж ідеально підходить для використання у складі, гаражі або будь-якому іншому місці, де потрібно зберігати велику кількість різних товарів (коробок). Завдяки міцній конструкції з високоякісної сталі, стелаж дуже стійкий та довговічний.
Крім того, збільшення або скорочення висоти полиць дуже просто і легко завдяки нашій системі налаштування полиць. Це дозволяє налаштувати стелаж на ваші потреби та зберігати різноманітні речі будь-якого розміру.
Не гайте часу і замовляйте наш металевий стелаж вже сьогодні! Він стане незамінним помічником в організації вашого простору та дозволить зберігати все необхідне в одному місці з ефективністю та легкістю.
Вказана ціна за стелаж 2000х1150х300 мм на 3 полиці

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Максимальна висота стелажа | 2500 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 2000 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 270 кг |
| Навантаження на ярус зберігання | 200 кг |
| Крок перестановки ярусів | 40 мм |
| Товщина рами стелажа | 1 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: від 3 170 ₴



