Стіл в майстерню

- В наявності
- Код: 41 Д\С2Б
17 274 ₴
Робочий стіл для гаражу та майстерні
оснащений базовою стільницею з фанери 24 мм.
Такий робочий стіл підійде як для професійних майстрів, так і для початківців.
Верстак оснащено тумбами та внутрышньою полицею для інструменту. Тумби закриваються на ключ.
•••
Слюсарний верстак для гаражу зі стільницею 24 мм
Цей верстак призначений як для гаражу, так і для майстерні. Наприклад сервісного бізнесу, СТО або ремонту техніки.
- Простора робоча поверхня шириною 1.8 метра.
- Оптимальна висота верстаку - 85 см
- Зручні тумби для інструменту
Верстак має інструментальну тумбу на 3 шухляди. Та поличкову тумбу з дверцятами.
Верстак також оснащений зручною великою полицею під стільницею.
Полиця оснащена стінкою - для запобігання падіння речей за верстак.
На цей верстак можна встановити лещата та/або точило.
Верстаки для гаражу поставляються у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання просте та швидке, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити" щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Вказана ціна верстака без комплекту аксусуарів, що показані на фото.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Комплектація столу | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Додаткові характеристики столу | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Загальні параметри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Основні атрибути | |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Тип верстата | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстата | Сталь |
| Тип | Готове обладнання |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
| Повне висування скриньки | True |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
| Максимальне навантаження на висувну скриньку | 40 кг |
| Внутрішня полиця | 1 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 17 274 ₴


