На Склад • Стелажі посилені • До 400 кг/полицю

- В наявності
3 354 ₴
Купівля дешевих стелажів не завжди є розумним рішенням, як свідчить досвід наших клієнтів. Погнуті полиці, гнучкі стійки та небезпека порізів - це лише деякі з проблем, які зазнають клієнти, купуючи дешеві стелажі.
а ще:
- погнулася полиця
- стійка гнеться при найменшому торканні
- ріже руки та товар
- стелажі хиткі та неможливо виставити рівно
Це проблеми всіх дешевих стелажів
Що у результаті?
Клієнт сплатив гроші, ніби зекономив, а насправді отримав неякісне складське обладнання, стелажі, що не тримають навантажень (хоча на них пишуть що ледве не тонни можуть витримати)
Марна трата грошей та часу, бо доведеться знову шукати стелажі. На цей раз надійні.
___
Ми пропонуємо одразу замовити міцні стелажі для складу.
Ось наші переваги:
+ чесне навантаження 100-400 кг на полицю (залежно від розміру)
+ метал товщиною 1 / 1.2 / 1.5 мм (під різні навантаження)
+ всі полиці підсилені ребрами жорсткості (дивись фото у галереї)
+ полімерне фарбування (не ріже руки, конструкція стійка до корозії)
+ легке збирання у задоволення
+ в наявності на складі, або швидке виготовлення в срок до 10 днів
+ безготівковий розрахунок для підприємств та ФОПів
Ви отримаєте дійсно надійні стелажі, що не хитаються. Гарантовано тримають вказані навантаження.
Чому ми? Тому що ми ніколи не йдемо шляхом зниження якості нашіх стелажів заради нижчої ціни на ринку.
Телефонуйте вже зараз, розрахунок вартості протягом 15 хвилин!
p.s. вказана ціна стелажа 2х1х0.3, 4 полиці 100 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Максимальна висота стелажа | 3000 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 1500 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 400 кг |
| Навантаження на ярус зберігання | 800 кг |
| Крок перестановки ярусів | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 354 ₴










