Верстак в Гараж. Столєшня метал 4 мм

- В наявності
- Код: верстак в гараж
30 984 ₴
Вашій увазі металевий верстак з посиленою стільницею з металевим покриттям 4 мм.
Цей верстак призначений як для гаражу, так і для майстерні. Наприклад сервісного бізнесу, СТО або ремонту техніки.
- Простора робоча поверхня шириною 1.8 метра.
- Оптимальна висота верстаку - 85 см
- Перфорація для інструменту, висотою 80 см
- Освітлення
Верстак має дві універсальні інструментальні тумби з шухлядами. Тумби можуть встановлюватись на будь-яку сторону.
Одна з тумб має 5 висувних ящиків під інструмент
Друга три глибокі ящики для витратних матеріалів, електроінструменту, коробок
Верстак також оснащений зручною полицею між тумбами, що додає корисного простору для зберігання.
Полиця оснащена стінкою - для запобігання падіння речей за верстак.
Цей комплект можна доповнити різноманітними аксесуарами:
1. Гачок 60 мм
2. Подвійний гачок для молотків
3. Лотки для метизів
4. Тримач ключів
5. Тримач викруток
6. Поличка
Встановлення лещат та/або точила також доступне нашим клієнтам.
Ви можете обрати варіанті стільниць за посиланням
Верстаки для гаражу поставляються у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання просте та швидке, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити" щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Вказана ціна верстака з металевою стільницею 4 мм, перфорацією та освітленням
Аксесуари, лещата, точило - додаткові опції, що сплачуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип комплектуючого | Перфорована панель |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Чохол стільниці | Метал |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 4 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 8 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 30 984 ₴


