Важкий верстак 1500 мм

- В наявності
16 134 ₴
Посилений каркасний верстак для серйозних навантажень (важкий верстак)
Конструкція заснована на зварних боковинах із гнутого С-профілю, профільної труби та ребер жорсткості.
Стільниця Верстаків Посиленої серії: 24 мм OSB, покрита кожухом оцинкованої сталі, товщина листа кожуха 2 мм
Дуже важлива особливість: кожух закриває стільницю з усіх боків!
На стільницю можуть бути встановлені додаткові інструменти: точило, лещата, свердлильний верстат.
Габаритні розміри Верстака важкої серії:
- Ширина: 1500 мм
- Глибина: 620 мм
- Висота 850 мм.
Верстак оснащений поличкою з дверцятами (дверцята навішується на обидві сторони) і відкритою тумбою з полицями.
Ця модель верстата дає можливість працювати за верстаком сидячи, завдяки поличці відкритій тумбі зменшеної глибини. Дану можливість можна добре використовувати в домашній майстерні, на СТО або при складальних роботах.
Верстат може додатково комплектуватися навісними модулями (антрессолями) та перфорованим екраном.
Поставляється у розібраному вигляді. Складання проста, всі металовироби та інструкція в комплекті.
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Чохол стільниці | Оцинкована сталь |
| Кант стільниці | Оцинкована сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дверка | 1 шт. |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Внутрішня полиця | 4 шт. |
- Ціна: 16 134 ₴

