Шафа металева з лотками

- В наявності
- Код: ЯШМ-18/1
21 054 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева Шафа з пластиковими лотками для металовиробів
Шафа для гаража, СТО чи майстерні. Металева шафа з лотками
Габаритні розміри:
- ширина 925 мм
- глибина 410 мм
- висота 1800 мм
Шафа оснащена сімома полицями, на які кріпляться лотки.
У комплект шафи входить 20 лотків.
Шафа поставляється у зібраному вигляді
Вага шафи 60 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | Шафа інструментальна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 925 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 60 кг |
| Товщина матеріалу корпусу | 1 (мм) |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 40 кг |
| Полиця | 7 шт. |
- Ціна: 21 054 ₴





