Верстак інструментальний з шухлядами, ширина 1.8 м

- В наявності
- Код: 8М\8М
26 514 ₴
Верстак інструментальний двотумбовий
Стільниця 1800 мм, оснащена двома тумбами:
- тумба верстатна на вісім ящиків
- тумба верстатна на вісім ящиків
Цей верстак буде однаково зручний і для підприємства, і для домашньої майстерні чи гаража. Завдяки великій кількості висувних ящиків добре реалізовано можливість зберігання дрібного інструменту, металовиробів, витратних матеріалів. А також інструмент у ложементах.
У базовому виконанні стільниця виконана із фанери 24 мм.
Покриття корпусу: полімерно-порошкове фарбування із попереднім фосфатуванням.
Додатково можливі такі варіанти стільниць:

На верстак можна додатково встановити екран для розміщення аксесуарів, освітлення, блок силових розеток.

Переваги верстаків:
- Міцна сталева конструкція з листового металу
- Стійке до подряпин, пошкоджень та корозії покриття
- Можливість вибрати стільницю з різними варіантами чохлів
- Центральний замок для ящиків тумби
- Кулькові напрямні, що забезпечують легке відкриття ящиків навіть при повному навантаженні
- Повне висування ящиків полегшує зручний та безперешкодний доступ до інструменту
- Навантаження на ящик до 40 кг
Верстак поставляється у розібраному вигляді (зручно для транспортування)
Варіанти комплектації верстака Профі 8М\8М




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 16 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
- Ціна: 26 514 ₴








