Верстак слюсарний двотумбовий, ширина 1.8 метра

- В наявності
- Код: 41 Д\3МСБ
18 498 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстак Слюсарний з двома тумбами
Стільниця 1800 мм, оснащена двома тумбами:
- тумба верстатна поличної з дверцятами
- тумба верстатна на п'ять ящиків
Цей верстат зручний для зберігання габаритного інструменту, металовиробів, інструменту в ложементі (верхні ящики тумби).
У базовому виконанні стільниця виконана із фанери 24 мм.
Покриття корпусу: полімерно-порошкове фарбування із попереднім фосфатуванням.
Додатково можливі такі варіанти стільниць:

На верстак можна додатково встановити екран для розміщення аксесуарів, освітлення, блок силових розеток.

Переваги верстаків:
- Міцна сталева конструкція з листового металу
- Стійке до подряпин, пошкоджень та корозії покриття
- Можливість вибрати стільницю з різними варіантами чохлів
- Центральний замок для ящиків тумби
- Кулькові напрямні, що забезпечують легке відкриття ящиків навіть при повному навантаженні
- Повне висування ящиків полегшує зручний та безперешкодний доступ до інструменту
- Навантаження на ящик до 40 кг
- Верстак поставляється у розібраному вигляді (зручно для транспортування)
- Дверцята тумби навішується на обидві сторони.
- Гарантія 12 місяців
Варіанти комплектації верстака + додаткове обладнання




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимальне навантаження на полицю | 40 кг |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Внутрішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 18 498 ₴








