Верстак слюсарний з двома тумбами, шрина 1.8 м

Новинка
- В наявності
- Код: 41 Д\Д
15 660 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат слюсарний двотумбовий
має ширину стільниці 1800 мм, оснащений двома поличковими тумбами з дверцятами. Зручний для зберігання габаритних інструментів.
У базовому виконанні стільниця виконана із фанери 24 мм.
Покриття корпусу: полімерно-порошкове фарбування із попереднім фосфатуванням.
Додатково можливі такі варіанти стільниць:

На верстак можна додатково встановити екран для розміщення аксесуарів та освітлення

Переваги верстаків:
- Міцна сталева конструкція з листового металу
- Стійке до подряпин, пошкоджень та корозії покриття
- Можливість вибрати стільницю з різними варіантами чохлів
- Центральний замок для ящиків тумби
- Кулькові напрямні, що забезпечують легке відкриття ящиків навіть при повному навантаженні
- Повне висування ящиків полегшує зручний та безперешкодний доступ до інструменту
- Навантаження на ящик до 40 кг
- Верстак поставляється у розібраному вигляді (зручно для транспортування)
Дверцята тумби навішується на обидві сторони.
Гарантія 12 місяців
Варіанти комплектації двохтумбового верстака з додатковим обладнанням:




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Дверка | 2 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 15 660 ₴





