Верстак слюсарний для майстерні на 5 ящиків

- В наявності
- Код: 3мсб
13 380 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстак для Майстерні з 5 висувними ящиками
має у верхній частині тумби три ящики для інструменту в ложементах і два глибоких нижніх ящики, які можна використовувати для зберігання металовиробів, витратних матеріалів, запасних частин та інструментів.
Цей верстак має три розміри стільниці: 1200, 1500, 1800 мм.
У базовому виконанні стільниця виконана із багатошарової фанери 24 мм.
Покриття: полімерно-порошкове фарбування із попереднім фосфатуванням.
Додатково можливі такі варіанти стільниць:

Верстак поставляється у трьох розмірах:
1200 мм
1500 мм
1800 мм
Ціна вказана за верстак 1200 мм.

Переваги верстаків:
- Міцна сталева конструкція з листового металу
- Стійке до подряпин, пошкоджень та корозії покриття
- Можливість вибрати стільницю з різними варіантами чохлів
- Центральний замок для ящиків тумби
- Кулькові напрямні, що забезпечують легке відкриття ящиків навіть при повному навантаженні
- Повне висування ящиків полегшує зручний та безперешкодний доступ до інструменту
- Навантаження на ящик до 40 кг.
- Верстак поставляється у розібраному вигляді (зручно для транспортування)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип верстака | Однотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
- Ціна: 13 380 ₴



