Верстак для майстерні з місцем для роботи сидячи

- В наявності
- Код: 28
149 450 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ширина 2000 мм
Верстак з місцем для роботи сидячи. Може використовуватися як складальний стіл.Електростатичне покриття полімерне, молоткова фарба, підвищена зносостійкість

Багато місця для зберігання
у двох поличних тумбах + висувний драйверВисувні ящики можуть бути доповнені регульованими роздільниками

Сумісність аксесуарів
Ця модель може доповнюватися будь-якими аксесуарами та фурнітурою за Вашим вибором.Освітлення і 2 промислових розетки вже в базовому комплекті!
Розміри: H2050xW2000xD730 мм.
Власна вага: 168 кг без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба.
RAL5015 (блакитний) і RAL7035 (світло-сірий) і (можна замовити інший)
Розмір перфорованої панелі H950xW1910 мм.
Панельна полку W1910xD240 мм
Розмір стільниці W2000xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл з покриттям ПВХ 2 мм (Змінний)
2 закриті розетки з заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення (світильник з перемикається світлодіодною стрічкою 1х14Вт)

Загальні характеристики:
- Верстак розроблений для використання у важких виробничих умовах
- Все компоненты закреплены на прочном металлическом каркасе- це верстак рамний
- Все электрические и движущиеся части подходят для использования в пыльной и влажной среде.
- Все ящики и дверцы запираются.
- Чтобы ящики не открывались сами по себе, используется система защелок.
- В ящиках используются тяжелые промышленные и долговечные несущие стальные рельсы-направляющие
- На ножках есть регулировочные винты шарового шарнира для компенсации неровностей пола.
- При желании ящики можно разделить перегородкой (дополнительный аксессуар)
- Доступний широкий вибір гачків для панелей та аксесуарів (додаткові аксесуари)
- Перед фарбуванням наноситься фосфатування для забезпечення високої стійкості фарби.
- Зерниста порошкова фарба використовується для забезпечення максимальної стійкості до ударів і подряпин.
- Опціонально доступні для використання широкі типи столів.
- Пропонується 2 роки гарантії та підтримка запасними частинами.

Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 2000 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 2 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 2 шт. |
- Ціна: 149 450 ₴

