Верстак з робочим місцем ширина 2.6 метра

- В наявності
- Код: 42
143 750 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ширина 2560 мм
Верстак з двома полочными тумбами і робочим місцем спеціалістаелектростатичне Покриття полімерне, молоткова фарба, підвищена зносостійкість

Робоче місце складальника
дозволяє зручно розташуватися фахівцеві для роботи сидячиВисувний ящик може бути доповнений регульованими роздільниками

Сумісність аксесуарів
Ця модель може доповнюватися будь-якими аксесуарами та фурнітурою за Вашим вибором.Освітлення і 2 промислових розетки вже в базовому комплекті!
Розміри: H2050xW2560xD730 мм.
Власна вага: 205 кг без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба.
RAL7001 (сірий) і RAL7016 (темно-сірий) (можна замовити інший)
Розмір перфорованої панелі H950xW2480 мм.
Панельна полку W2480xD250 мм
Розмір стільниці W2560xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл з покриттям ПВХ 2 мм (Змінний)
2 закриті розетки з заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення (світильник з перемикається світлодіодною стрічкою 2х11Вт)

Загальні характеристики:
- Верстак розроблений для використання у важких виробничих умовах
- Всі компоненти закріплені на міцному металевому каркасі - це рамний верстак
- Всі електричні і рухливі частини підходять для використання в курній і вологому середовищі.
- Всі ящики і дверці закриваються.
- Щоб ящики не відкривалися самі по собі, використовується система засувок.
- У ящиках використовуються важкі промислові і довговічні несучі сталеві рейки-направляючі
- На ніжках є регулювальні гвинти кульового шарніра для компенсації нерівностей підлоги.
- При бажанні ящики можна розділити перегородкою (додатковий аксесуар)
- Доступний широкий вибір гачків для панелей та аксесуарів (додаткові аксесуари)
- Перед фарбуванням наноситься фосфатування для забезпечення високої стійкості фарби.
- Зерниста порошкова фарба використовується для забезпечення максимальної стійкості до ударів і подряпин.
- Опціонально доступні для використання широкі типи столів.
- Пропонується 2 роки гарантії та підтримка запасними частинами.

Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Ширина | 2560 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Bodur |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 4 шт. |
| Повне висування скриньки | Так |
| Товщина матеріалу корпусу | 2 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Внутрішня полиця | 2 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 143 750 ₴

