Слюсарний верстак для СТО, ширина 2.6 метра

- В наявності
- Код: 18
164 800 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ширина 2560 мм
Верстат з двома інструментальними і двома полочными тумбами електростатичне Покриття полімерне, молоткова фарба, підвищена зносостійкість

Протиударне покриття стільниці
забезпечує роботу в будь-яких виробничих умовахРегульовані опори дозволяють встановити верстат рівно на будь-якому підлозі

Сумісність аксесуарів
Ця модель може доповнюватися будь-якими аксесуарами та фурнітурою за Вашим вибором.Освітлення і 2 промислових розетки вже в базовому комплекті!
Розміри: H2050xW2560xD730 мм.
Власна вага: 276 кг без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба.
RAL7035 (світло-сірий) і RAL5015 (синій) (можна замовити інший)
Розмір перфорованої панелі H950xW2480 мм.
Панельна полку W2480xD240 мм
Розмір стільниці W2560xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл з покриттям ПВХ 2 мм (Змінний)
2 закриті розетки з заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення

Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 2560 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 2 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 10 шт. |
| Дверка | 4 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 2 шт. |
- Ціна: 164 800 ₴

