Верстак металевий з інструментальної тумбою, 3.7 метра

- В наявності
- Код: 1
222 500 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Ширина 3700 мм
Дійсно Великий професійний верстак шириною 3,7 метра.
2 мобільні тумби для інструменту в комплекті
пересувна інструментальна тумба на 5 ящиків
Можливість встановлення лещат
Ця модель може доповнюватися лещатами із шириною губи від 100 до 200 мм.Розміри: H2050xW3700xD730 мм.
Власна вага: 365 кг, без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба
RAL7040 (сірий) та RAL5020 (блакитний) (можна змінити)
Розмір перфорованої панелі H950xW3658 мм.
Панельна полиця W3658xD250 мм
Розмір стільниці W3700xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл із покриттям ПВХ 2 мм. (Змінний)
4 закриті розетки промислового виконання із заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення

Загальні характеристики:
- Верстак розроблений для використання у важких виробничих умовах
- Всі компоненти закріплені на міцному металевому каркасі- на відміну від дешевого барахла з супермаркетів, цей верстак рамний
- Всі електричні та рухомі частини підходять для використання в курному та вологому середовищі.
- Всі ящики та дверцята замикаються.
- Щоб ящики не відкривалися власними силами, використовується система засувок.
- У ящиках використовуються важкі промислові та довговічні несучі сталеві рейки-напрямні
- На ніжках є регулювальні гвинти шарового шарніра для компенсації нерівностей підлоги.
- За бажання ящики можна розділити перегородкою (додатковий аксесуар)
- Доступний широкий вибір гачків для панелей та аксесуарів (додаткові аксесуари)
- Перед фарбуванням наноситься фосфатування для забезпечення високої стійкості фарби.
- Зерниста порошкова фарба використовується для забезпечення максимальної стійкості до ударів та подряпин.
- Опціонально доступні для використання широкі типи столів.
- Пропонується 2 роки гарантії та підтримка запасними частинами.
Аксесуари робочої стінки, лещата, інструмент на фото показані ілюстративно та купуються окремо.
Фото верстаку на об'єкті:



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип верстака | Трьохтумбовий |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Чохол стільниці | Гума |
| Кант стільниці | Алюміній |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 3700 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1-1.5 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Максимальне навантаження на стільницю | 800 кг |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 80 кг |
| Максимальне навантаження на полицю | 60 кг |
| Дверка | 4 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 2 шт. |
- Ціна: 222 500 ₴


