Стелажі для тканини. Стелаж для зберігання рулонів.

- В наявності
- Код: LS-Roll
від 6 875 ₴/кв.м
Стелажі для Тканини та рулонних матеріалів.
Зберігання рулонів тканини на оптових складах та майстернях потребує особливого виду стелажів.
Не повинно бути гострих кромок, задирок та шорстких поверхонь, щоб не пошкодити тонкі та легкі тканини.
У нас є великий досвід з оснащення оптових складів тканини на 7 км в Одесі, складів виробництва костюмів, домашнього текстилю та просто роздрібних об'єктів. Ми можемо виготовити стелаж для тканин під розміри приміщення, під ваш рулон.
Рулон ми вимірюємо завжди - це важливо для зручності вашої роботи та безпеки зберігання, оскільки часто зустрічаються дуже важкі рулонні матеріали.

Крім тканини на наших стелажах можна зберігати рулони брезента, клейонки, різноманітних плівок та матеріалів для виробництва жалюзі.
Як замовити стелаж для тканини?
Для складання кошторису нам знадобиться:
1. Довжина, діаметр та вага вашого рулону тканини. Якщо вони різні – найбільшого (якщо їх більшість)
2. Довжина стіни / план приміщення, де ви хочете встановити Стелаж для рулонів
3. Висота стелажу, яка буде зручна для роботи
4. Кількість рівнів для зберігання рулонів
Дуже важливо розуміти, що стелажі для тканини (стелаж для рулонів) – це не звичайний складський стелаж!
Стелажі для тканини виготовляються саме під завдання зберігання тканини з частим зняттям та закладкою рулону на стелаж.
Якщо ви не хочете постійно рвати рулон і псувати тканину через стелаж, зроблений "подешевше" - звертайтеся до нас, у нас великий досвід у виробництві стелажів для тканин та рулонів.








| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження на ярус зберігання | 4000 кг |
| Максимальна висота стелажа | 5000 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 1250 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 800 кг |
| Навантаження на секцію | 4000 кг |
| Основні атрибути | |
| Крок перестанови ярусів | 70 мм |
| Товщина рами стелажу | 1.5 мм |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: від 6 875 ₴/кв.м

