Стелажі на склад. Поличкові стелажі посилені

- В наявності
- Код: LS800U
від 1 406 ₴/кв.м

Стелаж складається з:
1. Рама стелажа - дві колони з профілю складного перетину, з'єднання єднані системою діагональних зв'язків.
2. Підп'пам'ятник - служити для розподілу навантаження на поверхню підлоги, а також для кріплення стелажа до підлоги анкерами.
3. З'єднання єднувач спарених лав - для додання системі додаткової жорсткості
4. Ребра жорсткості полиці - розподіляють навантаження на всю площу полиці, додатково скріплюють траверсі стелажу
5. Траверса - основний несучий елемент стелажу. У цій серії пропонуються траверсі різної довжини і навантаження
6-9. Поличний настил - від стандартного шліфованого ДСП до металевої полиці (оцинкована або з полімерним покриттям).
Полиця з сітки поставляється для проектів від 1500 погонних метрів стелажів.
Принцип з'єднання єднання стелажів в одну лінію
Стійка стелажу має дворядну перфорацію. Це дозволяє приєдувати траверсі полиць з обох сторін.
Тобто, одна стійка використовується для двох суміжних секцій стелажу.

Висота стелажу може бути до 5 метрів. При цьому навантаження на одну секцію стелажу не повинна перевищувати 4 тон.
Аксесуари для промислових стелажів - Пересувні Драбини
Для роботи по комплектації замовлень ми пропонуємо використовувати пересувні складські драбини.
Висота драбин від 1,5 до 5 метрів. Дозволяють комплектувати замовлення без використання габаритної складскбкої техніки.

Наприклад, для роботи самохідного штабелера необхідний коридор між стелажами 2,7-2,9 метрів.
Для роботи з пересувною драбиною потрібно не більше 1,5 метрів ширини між стелажами.
Ви можете поставити майже в два рази більше стелажів у ваш склад!
А це означає значно більше обїему зберігання SKU
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна висота стелажа | 5000 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 1250 мм |
| Навантаження на ярус зберігання | 4000 кг |
| Крок перестановки ярусів | 70 мм |
| Товщина рами стелажа | 1.5 мм |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальне навантаження на полицю | 800 кг |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 4000 кг |
- Ціна: від 1 406 ₴/кв.м

