Стіл верстак слюсарний з надбудовою, 1.2 - 1.8 метра

- В наявності
- Код: 21-41
8 304 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робочий стіл для майстерні. Слюсарний стіл. Стіл металевий з надбудовою
Ширина стільниці: 1.2, 1.5 та 1.8 метра
Глибина стільниці 62 см
Висота столу: 85 см

Базова комплектація столу включає металевий розбірний каркас з полімерним фарбуванням стільницю з вологостійкої фанери товщиною 24 мм, задню стінку під стільницею і полицю.
Також ви можете вибрати стільницю ⬇️ з різними видами покриття

** вказана ціна за стіл шириною 1.2 метра з гумованою стільницею + надбудова
Приклад стола з гумованою стільницею

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Стіл верстачний |
| Тип верстака | Бестумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Чохол стільниці | Гума |
| Кант стільниці | Алюміній |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 8 304 ₴

