Верстак слюсарний в гараж

- В наявності
- Код: 41 3МСБ\С2Б
28 218 ₴
Верстак слюсарний для гаража та домашньої майстерні. Робочий стіл у гаражі.
Верстак металевий.
Простора робоча поверхня завширшки 1,8 метра.
Оптимальна висота верстата – 85 см.
Перфорація для інструментів висотою 80 см (дві частини по 40 см)
Освітлення
Аксесуари на фото:
1. Гачок 60 мм
2. Лотки для металовиробів
3. Утримувач ключів горизонтальний
4. Утримувач викруток
5. Поличка
6. Утримувач паперових рушників
7. Утримувач ключів вертикальний
Установка лещат та/або точилки також доступна нашим клієнтам.
Верстак універсальний поставляється в розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання проста і швидка, не вимагає спеціального інструменту та навичок.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів або натисніть кнопку "Купити", щоб вже зараз замовити Верстак для Гаража.
Вказана ціна верстата з гумовою стільницею, перфорацією та освітленням
Аксесуари це додаткові опції, що оплачуються окремо.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип комплектуючого | Перфорована панель |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Чохол стільниці | Гума |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 8 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 28 218 ₴


