Стелажі на склад. Метал 2 мм

- В наявності
- Код: 121823_3
від 1 366 ₴/кв.м
Поличні складські стелажі з металу товщиною 1.5 і 2 мм.
Для коробок, каністр, одягу, запчастин та інших товарів.
Завдяки нормальному металу, з якого ми виробляємо свої стелажі,
навантаження на одну полицю стелажу становить від 350 до 1200 кг – залежно від довжини полиці.
Нічого подібного за міцністю ви не знайдете, тому що у найближчих конкурентів товщина металу всього 1.0 або 1.2 мм.
а решта виробників роблять стелажі з металу 0.5-0.8 мм.
Ми не йдемо шляхом здешевлення стелажу за рахунок ослаблення його конструкції!
___
Висота стелажів: від 1.5 до 6 метрів
Довжина полиці: від 90 см до 2.4 метра
Глибина полиці: від 30 см до 1.1 метра
___
- Полімерно фарбований каркас
- Підп'ятник рами стелажу
- Можливість перестановки полиці з кроком 35 мм
УВАГА!
У наших стелажу балка (траверса) полиці кріпиться на кронштейні з 3 (ТРЕХ!) зачепів та товщина металу 2.5 мм.

Полиця ставиться і переставляється дуже легко, без вбивань-забивань.
____
Дуже важливо!
На сьогоднішній день ми перенесли виробництво своїх стелажів за межі України. Зважаючи на те, що кілька виробництв вже постраждали, а деякі взагалі зупинилися.
Наше рішення гарантує вам, що ваше замовлення буде ТОЧНО ВИГОТОВЛЕНО у зазначені терміни
🔥 Термін виготовлення 2 тижні
та доставлений на ваш склад без форсмажорів
___
Для консультації та розрахунку вартості
(097) 733 21 31
(099) 733 21 31
(073) 733 21 31
Працюємо безготівково, є ПДВ.
Параметри стелажів


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Максимальна висота стелажа | 6000 мм |
| Мінімальна висота стелажа | 1500 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 1200 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 10 шт. |
| Крок перестановки ярусів | 35 мм |
| Товщина рами стелажа | 2 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
- Ціна: від 1 366 ₴/кв.м

