Стелаж для Гаражу з верстаком

- В наявності
від 4 866 ₴/пог.м
Стелаж для Гаража з вбудованим верстаком
Дуже міцний та надійний.
Зроблений з якісного металу, руками не мнється і не прогинається
Навантаження на ОДНУ ПОЛИЦЮ 550 кг
також на стільницю верстака
___________________________
Висота 2 или 2.5 метра
Ширина верстака 1.3 или 1.7 метра
Ширина полиць 1.3, 1.7, 2.1 и 2.5 метра
Глибина 50, 60, 70, 80 см
___________________________
В систему можна вбудувати яруси для зберігання коліс
Дійсно надійні стелажі в гараж!
+ Цілісна по висоті стійка
+ Метал 1-1.2 мм
+ Полімерне покриття стійке до появи подряпин та іржі
+ Полиці легко переставляються по висоті
+ При необхідності ви можете докупити 1-2 полиці і легко додати до вже зібраного стелажу.
+ У нашому стелажі немає гострих кромок, на відміну від дешевих стелажів, які ріжуть руки, речі та гуму
Надсилання САТ, Нова Пошта.
На складі або виробництво 3-5 днів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Нове |
| Тип стелажу | Багатоярусний |
| Крок перестанови ярусів | 40 мм |
| Максимальна висота стелажа | 2000 мм |
| Тип покриття стелажа | Порошково-полімерне покриття емаль |
| Товщина рами стелажу | 1 мм |
| Максимальна кількість ярусів | 5 шт. |
| Максимальне навантаження на полицю | 550 кг |
- Ціна: від 4 866 ₴/пог.м

