Верстак для ремонту комбайнів, вантажного СТО

- В наявності
- Код: 3
222 500 ₴
Верстак для автосервісу та майстерень.
На складі виробника.
Дуже якісний і міцний верстак.
Ширина робочої поверхні (стільниці) 3.7 метра.
Верстак оснащений двома викатними інструментальними тумбами, що дуже зручно в обслуговуванні автомобілів та техніки.
Завдяки потужному каркасу, що є основою даного верстата, ця модель підходить для використання у майстернях з ремонту сільгосптехніки, комбайнів, тракторів, вантажного СТО.
Якщо вам потрібен максимально надійний і міцний верстат для найсерйозніших завдань, ця модель металевого верстата на 4 тумби ідеально підійде!
Для встановлення лещат передбачений потужний бічний кронштейн. Кронштейн ставиться на обидві сторони.
На кронштейн можна поставити свердлильний верстат або точило.
Ця модель верстака найпопулярніша у наших клієнтів, це не дивно: верстак дійсно дуже якісний і міцний.
Конструкція рамна, див. фотогалерею. Це не просто дві тумбочки та дошка зверху, як у дешевих верстатах.
Каркас дуже міцний. Товщина металу на кронштейнах 4-8 мм.
Цей верстак можна замовити зі стільницею з металу, 8 або 10 мм.
В наявності Верстаки зі стандартною стільницею.
Технічні характеристики:
Розміри: H2050xW3700xD730 мм.
Власна вага: 365 кг, без аксесуарів.
Електростатична порошкова фарба
RAL7040 (сірий) та RAL5020 (блакитний) (можна змінити)
Розмір перфорованої панелі H950xW3658 мм.
Панельна полиця W3658xD250 мм
Розмір стільниці W3700xD690
Стандартний МДФ 30 мм + стіл із покриттям ПВХ 2 мм. (Змінний)
4 закриті розетки із заземленням 220 В. (Клас захисту IP44)
Світлодіодне освітлення (світильник з світлодіодною стрічкою 3x13 Вт, що перемикається)
________________________________________________



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Тип верстака | Трьохтумбовий |
| Тип опор | Регульовані опори |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Чохол стільниці | Гума |
| Кант стільниці | Алюміній |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 3700 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 30 мм |
| Товщина матеріалу корпусу | 1-1.5 (мм) |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Максимальне навантаження на стільницю | 800 кг |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 80 кг |
| Максимальне навантаження на полицю | 60 кг |
| Дверка | 4 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 2 шт. |
- Ціна: 222 500 ₴









