Верстак слесарный с металлической столешницей

- В наличии
30 984 ₴
Верстак слюсаря з металевою стільницею - це інструментальний стіл, що призначений для важких робіт з великими деталями, зварювальних робіт, а також для зручної обробки та збирання металевих деталей.
Основним елементом верстату є металева стільниця товщиною 4 мм, яка забезпечує достатню жорсткість та стійкість для виконання різноманітних робіт з металом. Стільниця складається з 24 мм бази (плита OSB) та 4 мм металу.
Крім того, на верстаку слюсаря з металевою стільницею зазвичай встановлюються тиски для фіксації деталей під час обробки, а також різноманітні гачки, крючки та інші прилади для зручного зберігання та доступу до інструментів.
Верстак слюсаря з металевою стільницею є незамінним інструментом для будь-якого підприємства та майстерні. Він забезпечує зручне та ефективне виконання робіт з металом, забезпечуючи необхідний простір для зберігання та доступу до інструментів і деталей.
Аксесуари на перфорацію у вартіст не входять
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип оборудования | Верстак слесарный |
| Тип комплектующего | Лампа дневного освещения |
| Тип верстака | Двухтумбовый |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Чехол столешницы | Сталь |
| Общие параметры | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Высота | 850 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина столешницы | 24 мм |
| Толщина дополнительного покрытия столешницы | 4 мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Цвет фасада | Светло-серый |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Выдвижной ящик | 8 шт |
| Максимальная нагрузка на столешницу | 500 кг |
| Максимальная нагрузка на выдвижной ящик | 40 кг |
| Максимальная нагрузка на полку | 60 кг |
| Внешняя полка | 1 шт |
- Цена: 30 984 ₴

