Верстак слесарный 1.8 метра

- В наличии
28 218 ₴
Верстак з гумованою стільницею - це ідеальне рішення для тих, хто займається ремонтом, виробництвом або технічним обслуговуванням. Гумована стільниця надає додаткову захист від пошкоджень, що можуть виникнути при роботі з важкими предметами, такими як металеві частини або інструменти.
Металеві верстаки з гумованою стільницею зазвичай більш міцні і витривалі.
Гумована стільниця верстака допомагає забезпечити стійкість предметів, які розміщені на верстаку, зменшує шум та вібрацію під час роботи з інструментами та запобігає пошкодженням поверхонь.
До переваг верстака з гумованою стільницею можна віднести те, що він легко очищується від бруду та пилу, тому є ідеальним вибором для виробничих приміщень. Багато верстаків мають додаткові функції, такі як висувні ящики для зберігання інструментів та деталей.
В цілому, верстак з гумованою стільницею - це надійне та практичне рішення для будь-якого майстра, який шукає комфортне та безпечне робоче місце.

Аксесуари не входять у вказану вартість та замовляються окремо
Каталог аксесуарів для верстака
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Тип комплектующего | Перфорированная панель |
| Тип оборудования | Верстак слесарный |
| Тип верстака | Двухтумбовый |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Чехол столешницы | Резина |
| Кант столешницы | Алюминий |
| Тип | Готовое оборудование |
| Общие параметры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Максимальная нагрузка на полку | 60 кг |
| Цвет фасада | Светло-серый |
| Максимальная нагрузка на столешницу | 200 кг |
| Максимальная нагрузка на выдвижной ящик | 40 кг |
| Толщина дополнительного покрытия столешницы | 2 мм |
| Толщина столешницы | 24 мм |
| Внешняя полка | 1 шт. |
| Выдвижной ящик | 8 шт. |
- Цена: 28 218 ₴


