Стіл в майстерню

- В наличии
- Код: 41 Д\С2Б
17 274 ₴
Робочий стіл для гаражу та майстерні
оснащений базовою стільницею з фанери 24 мм.
Такий робочий стіл підійде як для професійних майстрів, так і для початківців.
Верстак оснащено тумбами та внутрышньою полицею для інструменту. Тумби закриваються на ключ.
•••
Слюсарний верстак для гаражу зі стільницею 24 мм
Цей верстак призначений як для гаражу, так і для майстерні. Наприклад сервісного бізнесу, СТО або ремонту техніки.
- Простора робоча поверхня шириною 1.8 метра.
- Оптимальна висота верстаку - 85 см
- Зручні тумби для інструменту
Верстак має інструментальну тумбу на 3 шухляди. Та поличкову тумбу з дверцятами.
Верстак також оснащений зручною великою полицею під стільницею.
Полиця оснащена стінкою - для запобігання падіння речей за верстак.
На цей верстак можна встановити лещата та/або точило.
Верстаки для гаражу поставляються у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання просте та швидке, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити" щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Вказана ціна верстака без комплекту аксусуарів, що показані на фото.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Комплектация стола | |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Габаритные размеры стола | |
| Толщина столешницы | 24 мм |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Общие параметры | |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Основные атрибуты | |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Тип оборудования | Верстак слесарный |
| Материал столешницы | Фанера |
| Тип верстака | Двухтумбовый |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Тип | Готовое оборудование |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Полное выдвижение ящика | True |
| Цвет фасада | Светло-серый |
| Максимальная нагрузка на выдвижной ящик | 40 кг |
| Внутренняя полка | 1 шт. |
| Внешняя полка | 1 шт. |
- Цена: 17 274 ₴


