ТОП-якість! • Стелажі поличкові • До 400 кг на 1-у полицю

- В наличии
от 3 354 ₴
Наші клієнти, які раніше купували дешеві стелажі в інших місцях, часто звертаються до нас за допомогою.
Проблеми з дешевими стелажами - це не просто погнуті полиці та гнучкі стійки, але і ризик порізів та небезпечна нестабільність.
Що у результаті?
Клієнт сплатив гроші, ніби зекономив, а насправді отримав неякісне складське обладнання, стелажі, що не тримають навантажень (хоча на них пишуть що ледве не тонни можуть витримати)
Марна трата грошей та часу, бо доведеться знову шукати стелажі. На цей раз надійні.
Які проблеми ми чуємо найчастіше:
- погнулася полиця
- стійка гнеться при найменшому торканні
- ріже руки та товар
- стелажі хиткі та неможливо виставити рівно
Так, це проблеми всіх дешевих стелажів
___
Ми пропонуємо одразу замовити міцні стелажі для складу.
Ось наші переваги:
+ чесне навантаження 100-400 кг на полицю (залежно від розміру)
+ метал товщиною 1 / 1.2 / 1.5 мм (під різні навантаження)
+ всі полиці підсилені ребрами жорсткості (дивись фото у галереї)
+ полімерне фарбування (не ріже руки, конструкція стійка до корозії)
+ легке збирання у задоволення
+ в наявності на складі, або швидке виготовлення в срок до 10 днів
+ безготівковий розрахунок для підприємств та ФОПів
Ви отримаєте дійсно надійні стелажі, що не хитаються. Гарантовано тримають вказані навантаження.
Чому ми? Тому що ми ніколи не йдемо шляхом зниження якості нашіх стелажів заради нижчої ціни на ринку.
Телефонуйте вже зараз, розрахунок вартості протягом 15 хвилин!
p.s. вказана ціна стелажа 2х1х0.3, 4 полиці 100 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип стеллажа | Многоярусный |
| Тип покрытия стеллажа | Порошково-полимерное покрытие эмаль |
| Максимальная высота стеллажа | 3000 мм |
| Минимальная высота стеллажа | 1500 мм |
| Максимальная нагрузка на полку | 400 кг |
| Нагрузка на ярус хранения | 800 кг |
| Шаг перестановки ярусов | 50 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: от 3 354 ₴










