Верстак для Майстерні

- В наличии
- Код: 41 3МСБ\С2Б
28 218 ₴
Для ремонтної майстерні слюсарний верстак з посиленою стільницею 24 мм з гумовим покриттям і металевою окантовкою.
Цей верстак універсальний. Може використовуватись в майстернях, на автосервісі, на виробництві, а також як верстак для приватного гаражу.
- Простора робоча поверхня шириною 1.8 метра.
- Оптимальна висота верстаку - 85 см
- Перфорація для інструменту, висотою 80 см (дві частини по 40 см)
- Освітлення
Верстак має дві універсальні інструментальні тумби з шухлядами. Тумби можуть встановлюватись на будь-яку сторону.
Одна з тумб має 5 висувних ящиків під інструмент
Друга тумба має більш глибоки ящики для габаритного вантажу.
Навантаження на ящик 40 кг.
Верстак також оснащений зручною полицею між тумбами, що додає корисного простору для зберігання.
Полиця оснащена стінкою - для запобігання падіння речей за верстак.
Цей комплект можна доповнити різноманітними аксесуарами:
Аксесуари на фото:
1. Гачок 60 мм
2. Лотки для метизів
3. Тримач ключів горизонтальний
4. Тримач викруток
5. Поличка
Встановлення лещат та/або точила також доступне нашим клієнтам.
Ви можете обрати варіанті стільниць за посиланням
Верстак універсальний поставляється у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання просте та швидке, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити" щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Вказана ціна верстака з гумованою стільницею, перфорацією та освітленням
Аксесуари, лещата, точило - додаткові опції, що сплачуються окремо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип оборудования | Верстак слесарный |
| Тип комплектующего | Перфорированная панель |
| Тип верстака | Двухтумбовый |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Материал столешницы | Металл |
| Чехол столешницы | Резина |
| Общие параметры | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Высота | 850 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина столешницы | 24 мм |
| Толщина дополнительного покрытия столешницы | 2 мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Цвет фасада | Светло-серый |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Выдвижной ящик | 8 шт |
| Максимальная нагрузка на выдвижной ящик | 40 кг |
| Внешняя полка | 1 шт |
| Внутренняя полка | 1 шт |
- Цена: 28 218 ₴


