Верстак для гаражу

- В наличии
- Код: верстак в гараж
31 434 ₴
Верстак в Гараж - це інструмент, який допоможе вам зробити ваш гараж більш функціональним та організованим.
Наші Верстаки в Гараж є високоякісними та надійними, тому вони стануть незамінним помічником у вашій майстерні на довгі роки.
Придбавши Верстак в Гараж, ви зможете зекономити час та гроші, роблячи ремонт та створюючи різні предмети самостійно, замість звертатися до майстрів або купувати готові вироби.
•••
Вашій увазі металевий верстак для гаражу зі стільницею з гумовим покриттям.
Цей верстак призначений як для гаражу, так і для майстерні. Наприклад сервісного бізнесу, СТО або ремонту техніки.
- Простора робоча поверхня шириною 1.8 метра.
- Оптимальна висота верстаку - 85 см
- Перфорація для інструменту, висотою 80 см
- Освітлення
Верстак має дві універсальні інструментальні тумби. Тумби можуть встановлюватись на будь-яку сторону.
Одна з тумб має 5 висувних ящиків під інструмент
Друга тумба має 8 висувних ящиків під інструмент
Верстак також оснащений зручною полицею між тумбами, що додає корисного простору для зберігання.
Полиця оснащена стінкою - для запобігання падіння речей за верстак.
Цей комплект можна доповнити різноманітними аксесуарами:
- Тримач ключів горизонтальний
- Тримач ключів вертикальний
- Тримач викруток
- Поличка
- Гачок 60 мм
- Тримач рушників
- Лотки для метизів
Встановлення лещат та/або точила також доступне нашим клієнтам.
Ви можете обрати варіанті стільниць за посиланням
Верстаки для гаражу поставляються у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання просте та швидке, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити" щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Вказана ціна верстака без аксесуарів на перфорацію. Аксесуари купуються окремо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип оборудования | Верстак слесарный |
| Тип комплектующего | Перфорированная панель |
| Тип верстака | Двухтумбовый |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Чехол столешницы | Резина |
| Кант столешницы | Оцинкованная сталь |
| Общие параметры | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Высота | 850 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина столешницы | 24 мм |
| Толщина дополнительного покрытия столешницы | 2 мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Цвет фасада | Светло-серый |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Выдвижной ящик | 13 шт |
| Максимальная нагрузка на выдвижной ящик | 40 кг |
| Внешняя полка | 1 шт |
| Внутренняя полка | 1 шт |
- Цена: 31 434 ₴


