Металевий Верстак в Гараж

- В наявності
- Код: верстак в гараж
24 186 ₴
Верстак в Гараж - це інструмент, який необхідний будь-якому майстру або тому, хто володіє гаражем. Він дозволяє створювати та ремонтувати різні предмети, такі як меблі, автомобільні деталі, електроніка та багато іншого.
Наші Верстаки в Гараж є високоякісними та надійними, тому вони стануть незамінним помічником у вашій майстерні на довгі роки.
Придбавши Верстак в Гараж, ви зможете зекономити час та гроші, роблячи ремонт та створюючи різні предмети самостійно, замість звертатися до майстрів або купувати готові вироби.
•••
Вашій увазі металевий верстак для гаражу зі стільницею з гумовим покриттям.
Цей верстак призначений як для гаражу, так і для майстерні. Наприклад сервісного бізнесу, СТО або ремонту техніки.
- Простора робоча поверхня шириною 1.8 метра.
- Оптимальна висота верстаку - 85 см
- Перфорація для інструменту, висотою 80 см
- Освітлення
Верстак має дві універсальні інструментальні тумби. Тумби можуть встановлюватись на будь-яку сторону.
Одна з тумб має 3 висувних ящиків під інструмент
Друга тумба поличкова з дверцятами
Верстак також оснащений зручною полицею між тумбами, що додає корисного простору для зберігання.
Полиця оснащена стінкою - для запобігання падіння речей за верстак.
Цей комплект можна доповнити різноманітними аксесуарами:
- Тримач ключів горизонтальний
- Тримач ключів вертикальний
- Тримач викруток
- Поличка
- Гачок 60 мм
- Навісна коробка на перфорацію
Встановлення лещат та/або точила також доступне нашим клієнтам.
Ви можете обрати варіанті стільниць за посиланням
Верстаки для гаражу поставляються у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання просте та швидке, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити" щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Вказана ціна верстака без аксесуарів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат слюсарний |
| Тип комплектуючого | Перфорована панель |
| Тип верстака | Двотумбовий |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Чохол стільниці | Гума |
| Кант стільниці | Оцинкована сталь |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір фасаду | Світло-сірий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Дверка | 1 шт. |
| Зовнішня полиця | 1 шт. |
| Внутрішня полиця | 1 шт. |
- Ціна: 24 186 ₴


