Верстак металевий для Гаражу

- В наличии
- Код: верстак в гараж
22 092 ₴
Якщо ви любите майструвати, будувати або створювати щось своїми руками, то купівля верстака - це безумовно правильне рішення.
Верстак в Гаражі - це високоякісний і зручний інструмент для вашої майстерності, який допоможе вам зробити роботу швидко і ефективно.
Навіть якщо ви не професійний ремонтник або будівельник, верстак у Гаражі - це ідеальний інструмент для вас. Він дозволить вам з легкістю робити невеликі ремонти вдома, а також створювати меблі або декоративні елементи своїми руками.
Крім того, купівля верстака для домашньої майстерні - це інвестиція в ваше майбутнє. Верстак буде використовуватися вами протягом багатьох років і допоможе вам зекономити гроші на професійному обладнанні.
•••
Вашій увазі металевий верстак зі стільницею товщиною 24 мм з гумовим покриттям. Таку стільницю дуже легко прибирати, поверхня стійка до речовин, зменшує шум при роботі.
Цей верстак призначений як для гаражу, так і для майстерні.
- Простора робоча поверхня шириною 1.8 метра.
- Оптимальна висота верстаку - 85 см
- Перфорація для інструменту, висотою 80 см
- Освітлення
- Велика полиця під стільницею верстака
Верстак має одну інструментальну тумбу на 5 висувних ящиків під інструмент та обладнання
Верстак також оснащений зручною полицею між тумбою та опорою, що додає корисного простору для зберігання.
Полиця оснащена стінкою - для запобігання падіння речей за верстак.
Цей комплект можна доповнити різноманітними аксесуарами:
Встановлення лещат та/або точила також доступне нашим клієнтам.
Крім того, ви можете обрати варіанті стільниць за посиланням
Верстаки для гаражу поставляються у розібраному стані, зручному для перевезення.
Складання просте та швидке, не потребує спеціального інструменту та навиків.
Зателефонуйте нам для уточнення деталей та додаткових аксесуарів, або натискайте кнопку "Купити" щоб вже зараз замовити Верстак для Гаражу.
Вказана ціна верстака в комплектації як на фото.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип оборудования | Верстак слесарный |
| Тип комплектующего | Перфорированная панель |
| Тип верстака | Однотумбовый |
| Материал корпуса верстака | Сталь |
| Покрытие корпуса | Порошковая краска |
| Чехол столешницы | Резина |
| Кант столешницы | Оцинкованная сталь |
| Общие параметры | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Высота | 850 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Толщина столешницы | 24 мм |
| Толщина дополнительного покрытия столешницы | 2 мм |
| Цвет корпуса | Серый |
| Цвет фасада | Светло-серый |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Выдвижной ящик | 5 шт |
| Максимальная нагрузка на выдвижной ящик | 40 кг |
| Внутренняя полка | 1 шт |
- Цена: 22 092 ₴


