Верстак з інструментальною тумбою

- В наявності
- Код: ВО ВТ-150 2М2С/С2Пу
24 570 ₴
Каркасний верстак важкої серії з тумбою для інструментів
Конструкція заснована на зварних боковинах із гнутого С-профілю, профільної труби та ребер жорсткості.
Стільниця Верстаків Посиленої серії: 24 мм OSB, покрита кожухом оцинкованої сталі, товщина листа кожуха 2 мм
Дуже важлива особливість: кожух закриває стільницю з усіх боків!
На стільницю можуть бути встановлені додаткові інструменти: точило, лещата, свердлильний верстат.
Габаритні розміри Верстака важкої серії:
Ширина: 1500 мм
Глибина: 620 мм
Висота 850 мм.
Верстак оснащений тумбою на чотири ящики повного висування та відкритою тумбою з полицями.
Ця модель верстата дає можливість працювати за верстаком сидячи, завдяки поличці відкритій тумбі зменшеної глибини. Дану можливість можна добре використовувати в домашній майстерні, на СТО або при складальних роботах.
Верстат може додатково комплектуватися навісними модулями (антрессолями), перфорованим екраном, освітленням, аксесуарами.
Поставляється у розібраному вигляді. Складання проста, всі металовироби та інструкція в комплекті.
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Готове обладнання |
| Тип обладнання | Верстат універсальний |
| Матеріал корпусу верстака | Сталь |
| Покриття корпусу | Порошкова фарба |
| Чохол стільниці | Оцинкована сталь |
| Кант стільниці | Оцинкована сталь |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 850 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина стільниці | 24 мм |
| Товщина додаткового покриття стільниці | 2 мм |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 40 кг |
| Внутрішня полиця | 2 шт. |
- Ціна: 24 570 ₴

