Візок інструментальний поличковий

- В наявності
- Код: ВПР-1/2М
6 024 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інструментальний візок поличковий з 2-ма ящиками
підійде для СТО, гаража, або майстерні.
Габаритні розміри:
- ширина 750 мм
- глибина 460 мм
- висота 900 мм
Візок інструметальний на 3 полиці та 2 ящики
Середня полиця регулюється за висотою.
Телескопічні напрямні повного висунення;
Навантаження на полицю до 45 кг
Зручна ручка для переміщення;
Колеса великого діаметра: d=100 мм (2-неповоротні, 1-поворотні, 1-поворотні з гальмом);
Тип покриття: полімерно-порошкове з попереднім фосфатуванням поверхні;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 900 мм |
| Вага | 38 кг |
| Товщина матеріалу корпусу | 1 (мм) |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимальне навантаження на висувний ящик | 30 кг |
| Максимальне навантаження на полицю | 45 кг |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Діаметр колісних опор | 100 мм |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 1 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
- Ціна: 6 024 ₴



