Мобільний верстак

- В наявності
- Код: ВМ 4М2С/Д Ф
19 572 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інструментальний візок зі Стільницею. Мобільний Верстак
для гаража, СТО чи майстерні.
Габаритні розміри:
- ширина 1200 мм
- глибина 620 мм
- висота 950 мм
Візок укомплектований 6 ящиками та поличною тумбою.
Верхня кришка є повноцінною стільницею товщиною 24 мм, на яку можна встановити лещата, точило або інший інструмент;
Всі ящики замикаються одним центральним замком,
Телескопічні напрямні повного висунення;
Ящики підходять під ложементи із інструментом більшості виробників інструменту;
Полочна частина обладнана дверцятами із замком
Зручна ручка для переміщення тумби;
Колеса великого діаметра: d=100 мм (2-неповоротні, 1-поворотні, 1-поворотні з гальмом);
Розмір та кількість ящиків:
маленький ящик (h 81 мм) – 4 шт
середня скринька (h 164 мм) - 2 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 76 кг |
| Товщина матеріалу корпусу | 1 (мм) |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимальне навантаження на полицю | 40 кг |
| Висувний ящик | 5 шт. |
| Дверка | 1 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Діаметр колісних опор | 100 мм |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 1 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
- Ціна: 19 572 ₴

