Інструменальний візок для СТО

- В наявності
- Код: ТУ 6МС
12 036 ₴
Інструментальний візок для Автосервісу на 7 ящиків
для гаража, СТО чи майстерні. Інструментальна мобільна тумба
Габаритні розміри:
- ширина 740 мм
- глибина 440 мм
- висота 920 мм
Візок укомплектований 7 ящиками;
Верхня кришка інструментального візка виконана у вигляді лотка з маслобензостійким килимком;
Усі ящики замикаються одним центральним замком, що забезпечує збереження матеріальних цінностей;
Корисні габарити скриньки ШхГ: 580х380;
Телескопічні напрямні повного висунення;
Ящики підходять під ложементи із інструментом більшості виробників інструменту;
Зручна ручка для переміщення тумби;
Колеса великого діаметра: d=100 мм (2-неповоротні, 1-поворотні, 1-поворотні з гальмом);
Тип покриття: полімерно-порошкове з попереднім фосфатуванням поверхні;
Розмір та кількість ящиків:
маленький ящик (h 81 мм) - 6 шт
середня скринька (h 164 мм) - 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Висота | 920 мм |
| Вага | 50 кг |
| Товщина матеріалу корпусу | 1 (мм) |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимальне навантаження на полицю | 40 кг |
| Висувний ящик | 7 шт. |
| Діаметр колісних опор | 100 мм |
| Кількість коліс оснащених гальмом | 1 шт. |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
- Ціна: 12 036 ₴

