Шафа інструментальна з полицями

- В наявності
- Код: ШІ-10/4П
16 482 ₴
+380 (97) 733-21-31
Viber, Telegram, WhatsAppповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інструментальна шафа, 4 регульованих полиць
габаритні розміри:
- ширина 1000 мм
- глибина 500 мм
- висота 1970 мм
Шафа оснащена п'ятьма полицями: однією стаціонарною (основа) та чотирма регульованими. Навантаження на полицю 40 кг
Задня стінка шафи, бічні стінки та внутрішня поверхня дверей обладнані перфорацією, на яку можна розмістити начіпні аксесуари (не входять у вартість шафи)
Шафа поставляється у зібраному або розібраному вигляді (уточнюйте під час замовлення)
Вага шафи 120 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | Шафа інструментальна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 1970 мм |
| Вага | 120 кг |
| Товщина матеріалу корпусу | 1 (мм) |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальне навантаження на полицю | 40 кг |
| Полиця | 5 шт. |
- Ціна: 16 482 ₴




